Yükleniyor...
true

Solutions/Configure

Base Models

Additional Resources

Daha Fazla Bilgi

Sıralama ölçütü:
80 öğeden 1 ila 10

HPE Premier Flex MPO16 to 2xMPO8 OM4 5m Cable

S1H57A

 

HPE Premier Flex MPO16 to 2xMPO8 OM4 10m Cable

S1H58A

 

HPE 400GbE QSFP‑DD to QSFP‑DD 5m Active Optical Cable

HPE 400GbE QSFP-DD to QSFP-DD 5m Active Optical Cable

R8M47A

 

HPE 200 GbE QSFP56 ‑ 2xQSFP56 2 m Doğrudan Takılan Bakır Kablo

HPE 200 GbE QSFP56/2xQSFP56 2 m Doğrudan Takılan Bakır Kablo

R8M57A

 

HPE Storage 100GbE QSFP28 to QSFP28 5m Extended Temperature Active Optical Cable

S2T38A

 

HPE Storage 100GbE QSFP28 to QSFP28 15m Extended Temperature Active Optical Cable

S2T40A

 

HPE Storage 100GbE QSFP28 to QSFP28 10m Extended Temperature Active Optical Cable

S2T39A

 

HPE Storage 100GbE QSFP28 to QSFP28 25m Extended Temperature Active Optical Cable

S2T41A

 

HPE 400GbE QSFP‑DD to QSFP‑DD 0.5m Direct Attach Copper Cable

HPE 400Gb QSFP-DD to QSFP-DD 0.5m Direct Attach Copper Cable

R8M44A

 
Sayfa 1  8

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İhtiyacınız olduğunda tavsiye alın, yanıt ve çözümlere ulaşın. Genel sorular için, bize şu adresten e-posta gönderin: hpestore.quote-request@hpe.com

Aradığınızı bulabildiniz mi?

İşletmeniz için doğru ürünü bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Ürün uzmanlarımız, fırsatları ortaya çıkaran ve işletmenizin sorunlarını çözen ürünler ve hizmetleri bulmak için sizinle görüşmekten memnuniyet duyacaktır.

* Görüntülenen tüm fiyatlar gösterge niteliğinde olup nihai işlem fiyatı bayi tarafından belirlenir ve satış vergisi/KDV ve sevkiyat gibi diğer ücretleri içerebilir. Bayi tarafından belirlenen işlem fiyatı, diğer bayilerden ve görüntülenen gösterge fiyatından farklılık gösterebilir. Gösterge fiyatları, sınırlı süreli promosyon tekliflerini içerebilir. HPE, pazar koşullarının değişmesi, ürünün üretimden kaldırılması, ürün bulunabilirliğinin kısıtlı olması, promosyon süresinin sona ermesi ve reklam hataları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birtakım gerekçelerle herhangi bir zamanda fiyatları düzenleme hakkını saklı tutar.

Teklif almak için bir ülke seçin

Lütfen bir ülke seçin.

Karşılaştırma için en fazla 4 öğe eklenebilir.