Yükleniyor...
true

Daha Fazla Bilgi

Sıralama ölçütü:
2 öğeden 1 ila 2

HPE 100 GB QSFP28 MPO SR4 100 m Alıcı

HPE 100 GB QSFP28 MPO SR4 100 m alıcı

845966-B21

HPE 100 Gb QSFP28 Çift Yönlü Alıcı

845972-B21

Önemli Özellikler

Öne Çıkan Özellikler

HPE 100 Gb QSFP28 alıcılar, her biri 25 Gb’te çalışmaya olanak sağlayan dört optik şerite sahiptir.

Çok modlu fiber kabloları takmak için MPO ve İki Taraflı LC konektör.

100 Gb/sn’de çok modlu fiber ile OM3 üzerinde maksimum 70 m ve OM4 üzerinde 100 m maksimum bağlantı uzunluğu.

* Tahmini fiyat, katma değer vergisi dahildir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İhtiyacınız olduğunda tavsiye alın, yanıt ve çözümlere ulaşın. Genel sorular için, bize şu adresten e-posta gönderin: hpestore.quote-request@hpe.com

Aradığınızı bulabildiniz mi?

İşletmeniz için doğru ürünü bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Ürün uzmanlarımız, fırsatları ortaya çıkaran ve işletmenizin sorunlarını çözen ürünler ve hizmetleri bulmak için sizinle görüşmekten memnuniyet duyacaktır.

Karşılaştırma için en fazla 4 öğe eklenebilir.