Yükleniyor...
true

Daha Fazla Bilgi

Sıralama ölçütü:
2 öğeden 1 ila 2

Yenilikler

  • SFP+ form faktörü
  • 10 G Ethernet iletim hızı
  • OM4 çok modlu kabloda 400 m iletimler
  • OM3 çok modlu kabloda 300 m iletimler
  • 850 nm dalga uzunluğu

Önemli Özellikler

SFP+ form faktörü ile 10 GB Ethernet iletim oranı

İletimler, MMF (SR) üzerinde 300 m'ye, MMF (LRM) üzerinde 220 m'ye ve SMF (LR) üzerinde 10 km'ye kadardır.

SR için <0,8 W'ta, LRM ve LR için <1 W'ta düşük güç tüketimi

İki taraflı LC konektör

* Tahmini fiyat, katma değer vergisi dahildir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İhtiyacınız olduğunda tavsiye alın, yanıt ve çözümlere ulaşın. Genel sorular için, bize şu adresten e-posta gönderin: hpestore.quote-request@hpe.com

Karşılaştırma için en fazla 4 öğe eklenebilir.